statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka po wyrównanej grze

• autor: bercikm, 2012-03-27 19:40

Porażką 0-1 zakończył się ostatni mecz ligowy pomiędzy LKS Chlebnia a KS Raszyn. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Jak wyglądał mecz pomiędzy żołto - zielonymi a goścmi z Raszyna? Najprosciej mówiąc był to typowy mecz walki. Żadna ze stron nie przeważała przez dłuższy czas. Piłka krążyła przez większość spotkania w okolicach lini środkowej boiska. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Ale po kolei. Pierwsze 15 minut meczu to wzajemne badanie swoich sił. I to dosłownie... Gdyż już w 35 minucie z rozbitym łukiem brwiowym spotkanie zakończył Tomasz Góralczyk. jego miejsce zajął Artur Kuśmider który...opuścił boisko w 66 minucie. Wprowadzony za niego Marcin Czarnowski dotrwał do końca spotkania. W 37 minucie boisko opuszcza...kolejny nasz zawodnik. Tym razem padło na Ariela Brzeźińskiego. Warto zaznaczyć iż kontuzje nie były wywołane bardzo ostrą grą przeciwników ale zwykłym pechem gdyż gra pomimo tego była czysta i fair play. Warta odnotowania była doskonała interwencja naszego golkipera Mateusza Puczyńskiego który w 40 minucie w sytuacji sam na sam nie dal się pokonać zawodnikowi gości. Naszych sytuacji niestety brak. Po przerwie obraz gry nie zmienił się i nadal większosć akcji albo kończyla się po przekroczeniu lini środkowej albo w formacjach obronnych zarówno z naszej strony jak i gości z Raszyna. Niestety to Raszyn wyprowadził kontrę po której zdobywa bramkę jak się póżniej okazało zwycięską. Raszyn niczym bokser w ostatniej rundzie wyprowadza cios ktory zakończył się nokautem. Pozostaje wstać i walczyć dalej a kolejna walka czeka nas już w niedzielę 1 IV 2012r. gdzie o godzinie 16:30 na obiekcie GKS Pogoń będziemy mierzyć się z silną ekipą Przyszłości Włochy.

Także w Niedzielę 1 IV 2012r. o godzinie 11 na boisku w Chlebni rozgrywki zainaugurują rezerwy LKS-u Chlebnia które podejmować będą II zespół Świtu Warszawa.

Zdjęcia z meczu ( przepraszam za jakosć ) jak i krótkie filmiki znajdują się w galeri zdjęć.

Skład LKS-u Chlebnia w meczu z KS Raszyn:Mateusz Puczyński-Kamil Boryń,Dariusz Świderski,Piotr Szulowski,Rafał Boryń-Mateusz Piórkowski,Marcin Zdulski,Tomasz Góralczyk(36"Artur Kuśmider,66"Marcin Czarnowski)-Bartłomiej Piórkowski(73"Łukasz Wiśniewski)Ariel Brzeźiński(37"Łukasz Pękacz),Marcin Fornalik