Wywiad przedmeczowy z trenerem

• autor: bercikm, 2012-03-24 20:25

W rozwinięciu wiadomości przeprowadzony przedmeczowy wywiad z trenerem LKS-u Chlebnia Panem Januszem Klimczewskim. Taka forma będzie obowiązywać przed i po każdym meczu. Mam nadzieję iż taka forma przypadnie do gustu wszystkim kibicom:)

1) Panie trenerze za nami już inauguracyjny mecz ligowy w tym roku. Mecz niestety przegrany. Czego zabrakło nam oprócz szczęścia którego ewidentnie nam w tym dniu brakowało?

Odp: Przede wszystkim zabrakło nam determinacji w dążeniu do odwrócenia losów meczu. Szkoda straconych punktów ale taka jest piłka która nie zawsze jest dla wszystkich sprawiedliwa.

2) Czy możemy spodziewać się zmian w składzie na mecz KS Raszyn?

Odp: Cieszy mnie powrót do składu Bartka Piórkowskiego który jest dla mnie ważnym ogniwem zespołu i napewno liczę na niego i na jego dobrą grę w tym meczu.

3) Jakie + a jakie - zauważył Pan podczas spotkania z Orkanem Sochaczew?

Odp: Napewno zauważyłem więcej aspektów pozytywnych od tych negatywnych. Tak jak wspominałem zabrakło nam determinacji i walki do końca. Za szybko spuściliśmy głowy z myślą iż losów meczu już nie uda nam się odwrócić. Jestem jednak pewien że to co robimy ma sens i napewno zaoowocuje to w następnych meczach.

4) Przed nami spotkanie z KS Raszyn. Czego możemy spodziewać się po tym przeciwniku?

Odp: Mnie przede wszytkim interesuje mój zespół i spodziewać chciałbym się dobrej gry w jego wykonaniu. Napewna Raszyn jest zespołem silnym ale jak każdy w tej lidze jest do ogrania. Jak będzie zobaczymy już jutro.

5) Jaki wynik Pana usatysfakcjonuje w tej konfrontacji?

Odp: Jak już kiedyś wspominałem ja gram zawsze o zwycięstwo niezależnie z kim przyjdzie mi się mierzyć i wierzę że zdobędziemy te 3 cenne punkty.

6) W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć powodzenia w tym meczu i oczywiście 3 punktów!!!

Odp: Starym zwyczajem aby nie zapeszać mówię: nie dziękuje:) Korzystając z okazji zachęcam wszystkich sympatyków futbolu a przede wszystkim naszych fanów do przyjscia na mecz i dopingowania naszych piłkarzy. Gramy dla kibiców. Gramy dla Was!!!

Wywiad przeprowadził: Marcin Wojciechowski ( Administrator strony )