Sparingi drużyn młodzieżowych

• autor: bercikm, 2012-03-10 12:51

W ostatnim czasie gry kontrolone rozgrywały również drużyny młodzieżowe naszego klubu. Ich wyniki oraz przebieg przedstawił trener Paweł Żegliński w rozwinięciu wiadomości.

Przygotowujący się do rundy wiosennej zawodnicy roczników 98 i 99rozpoczęli serie meczów sparingowych.

Rocznik 1998 po 3 spotkaniach kontrolnych rozgrywanych na hali z zespołemTura Jaktorów '97 ( 1 zwycięstwo, 1 remis i 1 porażka ) w swoim pierwszym tegorocznym meczu na boisku uległ Pogoni Grodzisk rocznik 1997 2-4 . Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kamil Izbicki i Michał Kejres.

Wnajbliższą sobotę o godzinie 15 drużyna rozegra kolejny sparing tymrazem z Mazowszem Grójec, wcześniej bo o godzinie 11 w Zielonce wystąpią ich młodsi koledzy z rocznika 1999, którzy zmierzą się zOrłami Zielonka.

W kolejny weekend 17-18.03 oba zespoły udadzą się natomiast do Pruszkowana mecze sparingowe ze Zniczem.