dzisiaj: 732, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 824

Wysoka sparingowa porażka LKS-u

• autor: bercikm, 2012-03-02 13:42

Wysokiej porażki doznali nasi piłkarze w kolejnym meczu kontrolnym. Tym razem lekcji futbolu udzielili nam piłkarze ze szkółki sportowej Romana Koseckiego czyli drużyna Kosy Konstancin. W rozwinięciu wiadomości więcej szczegółów.

Po ostatnich niepowodzeniach sportowych mieliśmy nadzieję iż zła passa nareszcie się od nas odwróci i że wspomniana Kosa trafi w końcu na przysłowiowy kamień. Niestety okazała się być jeszcze bardziej ostra niż początkowo zakładano. Pierwszą połowę w której to grała nasza teoretycznie pierwsza drużyna kończymy rezultatem 1-3 dla gości z Konstancina. Wynik jak najbardziej zasłużony. Jedyną bramkę w tej odsłonie dla naszej drużyny zdobył Marcin Fornalik. Warto zaznaczyć iż w pierwszych 45 minutach na boisku w barwach LKS-u Chlebnia przebywali dwaj testowani zawodnicy. Pierwszy to bramkarz z czołowego zespołu A-klasy okręgu Warszawskiego który mimo usilnych prób zaprezentował się conajwyżej przeciętnie oraz napastnik którego nazwisko jest owiane tajemnicą ale który gdy tylko uda się Go zakontraktować okaże się niewątpliwie sporym wzmocnieniem. Po przerwie zagrali zawodnicy którzy w większości będą reprezentować rezerwy LKS-u s B-klasie. Mimo ambicji i walki tracą kolejne 5 bramek zdobywając przy tym jedną strzeloną przez Tomasza Wacławskiego. Wynik końcowy spoktania 2-8. Należy już zapomnieć o tym meczu i skupić się na następnym w którym to miejmy nadzieję iż podpoieczni trenera Klimczewskiego zaprezentują się o niebo lepiej. Weryfikacja tych planów nastąpi już w najbliższą niedzielę. Wpierw o godzinie 10:00 rano na boisko przy Mokronoskich wybiegną przedstawiciele okręgówek czyli drużyna gospodarzy LKS Chlebnia i gości: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki. Następnie o godzinie 11:30 rezerwy LKS-u na tym samym obieckie gościć będą A-klasowego beniaminka tzn. drużynę Passovi Pass. Kibiców zachęcamy do przybycia na stadion a piłkarzom życzymy powodzenia!!!

LKS Chlebnia-Kosa Konstancin 2:8(1:3)bramki:Marcin Fornalik,Tomasz Wacławski

Skład I połowa:zawodnik testowany-Przemysław Kierzkowski,Piotr Szulowski,Kamil Piórkowski,Bartłomiej Piórkowski -Tomasz Góralczyk,Daniel Foranilk,zawodnik testowany-Kamil Harmala,Łukasz Wiśniewski,Marcin Fornalik

Skład II połowa: Hubert Kalinowski-Marcin Rogoś, Łukasz Osiński,Bartłomiej Przygoda,Paweł Przygoda,Tomasz Wacławski,Kamil Boryń,Mateusz Piórkowski,Adam Sierański,Michał Małek,Maciej Pietraszko,Rafał Burzyński