Remis rezerw z Partyzantem Leszno

• autor: bercikm, 2012-02-25 23:15

Remisem 2-2 zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy rezerwami LKS Chlebnia a Partyzantem Leszno. Szczegóły spotkania w rozwinięcu wiadomości.

Remisem 2-2 zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy rezerwami LKS Chlebnia a Partyzantem Leszno. Wynik remisowy trzeba uznać za sukces gdyż z przebiegu spotkania to goście byli ekipą przeważającą i stwrzającą grożniejsze sytuacje. Jednak na całe szczęście goscie albo fatalnie pudłowali albo ratował nas pewnymi i skutecznymi interwencjami powracający do drużyny Hubert Ścisłowicz. Pierwsza połowa to techniczna i szybka gra Lesznian i ambitna czasem heroiczna obrona naszych piłkarzy którzy mimo wszystko kilkukrotnie ciekawie kontrolowali. Niestety bez powodzenia. Po kolejnym ataku Partyzanta i błędzie w obronie LKS-u goście wychodzą na prowadzenie. Ta bramka jednak nie podłamała rezerwistów którzy dążyli do zmiany rezultatu na bardziej korzystny. Sztuka ta udala się za sprawą...piłkarza gosci który niefortunną interwencją zdobywa bramkę samobójczą z prawie zerowego konta!!! Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. To goście z Leszna w większości prowadzili grę a żółto-zieloni mądrze się bronili. Po kolejnym ataku Partyzant zdobywa bramkę na 2-1. Ambicja i wola walki jak rowny z równym opłaciła się bo doprowadzamy do wyrównania w samej koncówce meczu po swietnym strzale w długi róg Tomasza Góralczyka. Naprawdę rezerwiści zasługują na słowa uznania nie tylko za wynik ale i za ambicję i determinację oraz walkę przeciwko przeciwnikowi który na codzień wystepuje w lidze wyżej ( A-klasa ) i jest tam czołową drużyną. Cieszy coraz to wieksze zrozumienie i zgranie pomiędzy zawodnikami co naprawa optymizmem przed zbliżającą się rundą wiosenną. Na pochwałę zasługuje postawa wyróżniających się tego dnia piłkarzy LKS-u Tomasza Góralczyka oraz Tomasza Barańskiego. Kolejny mecz sparingowy rezerwy rozegrają w niedzielę 4 III 2012r. z Zaborowianką Zaborów na obieckie GKS-u Pogoń.

Sklad wyjściowy LKS-u II Chlebnia w meczu z Partyzantem Leszno:

Hubert Scisłowicz- Bartłomiej Przygoda - Marcin Rogoś - Łukasz Osiński - Kamil Piórkowski - Mateusz Kwiecień - Tomasz Góralczyk - Adam Sierański - Tomasz Barański - Rafał Burzyński - Marcin Wojciechowski.

Po przerwie zagrali: Michał Małek - Maciej Pietraszko - Dariusz Swiderski

Bramk: samobójcza oraz Tomasz Góralczyk

autor: ~Barański 2012-02-26 21:40:13

avatar Dziękuje za taki wpis. Ale moje zdanie to cała drużyna walczyła i starała się o walke: nie tylko moje czy Tomka zaangażowanie brało w tym udział bardziejm, bo każdy na boisku stara sie dla drużyny tak samo >