Sparingowa wygrana z Mazovią

• autor: bercikm, 2012-02-13 09:04

Wygraną 4-2 zakończyła się wczorajsza sparingowa potyczka z przedstawicielem ligi okregowej grupy Skierniewickiej tj. ekipą Mazovi Rawa Mazowiecka. Zwycięstwo cieszy tym bardziej iż Mazovia to czołowy zespół w swojej lidze a jeszcze niedawno bo w sezonie 2009/2010 wystepowała na poziomie IV- ligowym. W pierwszej połowie zdecydowanie przeważali nasi piłkarze którzy nie pozwalali na wiele gościom. W tej odsłonie trener Klimczewski wystawił najmocniejszy skład na jaki mógł sobie pozwolić. Wyjątkiem byla pozycja bramkarza na której to występował...pomocnik Kamil Piórkowski. Wpływ na to miała absencja naszych bramkarzy ( Marcin Szumski - kontuzja, Łukasz Małek - zabawa studniówkowa zaś Mateusz Puczyński - problemy osobiste ). Warto jednak zaznaczyć iż Kamil naprawdę nieźle sobie radził jako golkiper i pokazał że w przyszłości nawet na tej pozycji można na niego liczyć. Po pierwszej odsłonie spotkania wysoko prowadzimy 4-1 po 2 bramkach Marcina Fornalika ( cieszy coraz to wyższa forma naszego najlepszego snajpera z poprzedniego sezonu ) oraz po jednej Przemysława Kierzkowskiego z rzutu karnego oraz Artura Kośmidra. Po zmianie stron trener Klimczewski postanowił dać odpocząć niektórym zawodnikom a na ich miejsce wprowadził graczy z szerokiego zaplecza pierwszego zespołu. Gra w tym momencie wyrównała się czego efektem były coraz to czestsze ataki Mazovi która nie mając nic do stracenia rzuciła się do odrabiania strat. Taka postawa pozwoliła jedynie na strzelenie jednego gola i zmniejszenie porażki w ostatecznym rozrachunku na 4-2. Cieszy bardzo dobra forma ( 3 spotkania i 3 zwycięstwa ) jak i super atmosfera panująca w drużynie. Brawa nalezą się też drużynie Mazovi która pokazała charakter i wolę walki. Powodzenia Panowie w kolejnych meczach zarówno sparingowych jak i ligowych.

Tak jak wspominałem był to ostatni mecz rozgrywany przez obie sekcje seniorskie LKS-u.

W najbliższy czwartek wpierw o godzinie 17:30 swój mecz rozegrają teoretycznie rezerwy klubu. Przeciwnikiem będzie zespół Pogoni Grodzisk Mazowiecki do lat 16 zaś o godzinie 19:00 pierwszy skład LKS-u zmierzy się z rezerwami GKS Pogoń. Oba mecze rozegrane zostaną na obieckie GKS-u.

Przypomniam również o dzisiejszym treningu o godzinie 20:30!!!

Skład LKS-u Chlebnia w meczu z Mazovią:

Pozstali: Tomasz Góralczyk,Artur Kuśmider,Rafał Burzyński,Bartłomiej Przygoda,Mateusz Kwiecień,Maciej Pietraszko,Adam Sierański,Piotr Szulowski,Łukasz Pekacz
bramki:Marcin FornalikX2,Przemek Kierzkowski(karny) Artur Kuśmider.

autor: ~Adam 2012-02-13 15:15:42

avatar ta strona ledwo się porusza, reklamy i interfejs jeszcze bardziej to utrudniają, i po co te okropne zdjęcie na górze, dajcie coś wyraźnego zamiast oszpecać stronę!

autor: ~mazovia 2012-02-13 16:41:21

avatar Wynik do końca nie odzwierciedla gry ale to był dobry mecz z obydwu stron. U nas brakowało jeszcze kilku zawodników z pierwszego składu ale i tak nie było źle.

autor: ~mazovia 2012-02-13 16:44:27

avatar Dziękujęmy za ten mecz :)

autor: ~Admin 2012-02-13 17:26:39

avatar Drogi Adamie niestety nie mam wpływu na działanie reklam na tejże stronie a co do tego zdjęcia na górze to fakt masz rację i nje jesteś pierwszą osobą która zwraca na to uwagę. Chciałbym zrobić nowe aktualne zdjęcie zespołu ale mam za słaby sprzęt do fotografowania. Więc jeżeli ktoś dysponuje niezłym aparatem zapraszam i zachęcam do współpracy i wykonania tegoż zdjęcia. Pozdrawiam.

autor: ~Admin 2012-02-13 17:38:25

avatar jeszcze jedną sprawę chciałbym poruszyć...Niestetu ale samemu jest strasznie ciężko ogarnąć wszystko na stronie tymbardziej że moje życie prywatne i zawodowe zajmują mi sporo czasu dlatego też jeżeli jest ktoś chętny do pomocy to zapraszam. Najbardziej potrzebuje kogoś kto zajmie się rocznikami młodzieżowymi gdyż nie dam rady bywać na wszystkich meczach. Wolałbym skupić się w pełni na pewnych grupach. Ale dziękuje za wszelkie uwagi.

autor: ~Admin 2012-02-13 18:03:00

avatar Jeszcze chciałbym zwrócić się do Mazovi. Jestem pełen podziwu dla działalnosci Waszej strony internetowej. Jest prowadzona na bardzo wysokim poziomie. Na poziomie na którym wiele drużyn nawet w pierwszej lidze takiej nie ma. jeżeli to robi jedna osoba to wielki szacunek i mój podziw. Też na you tube jestescie i wszystko wygląda wysmienicie. Wielkie GRATULACJE!!! I macie też fajny stadion! Od teraz na bieżąco będę sledził Wasze poczyniania:) Pozdrawiam.

autor: ~mazovia 2012-02-13 18:50:55

avatar Dziękuję bardzo :) Pozdrawiam :) nasza strona w sumie dopiero się rozkręca :D ale dziękuje za zainteresowanie :)

autor: pattrycja 2012-02-13 19:31:43

Profil pattrycja w Futbolowo co do nowego zdjęcia, to chyba jak już się cieplej zrobi to możemy nadrobić zaległości ;)