Podsumowanie rundy jeseinnej LKS-u!!!

• autor: bercikm, 2012-01-02 14:00

Rok 2011 został zakończony a co za tym idzie końca dobiegła również runda jesienna rozgrywek ligowych. Chciałbym podsumować poczynania naszej drużyny seniorów występujących w lidze okręgowej. W rozwinięciu wiadomości statystyki poczynań zespołu jak i poszczególnych zawodników.

Życzę miłego czytania:)

- LKS Chlebnia wystepujący w lidze okręgowej po 16 meczach sezonu 2011/2012 zajmuje 11 miejsce w 15-zespołowej stawce w tabeli ligowej. Rozgrywki rozpoczęło 16 zespołów aczkolwiek jeden musiał się wycofać. Zespołem tym była Legia Bemowo.

- LKS Chlebnia w 16 spotkaniach zdobył 18 punktów na które złożyło się: 5 zwycięstw, 3 remisy i o porażek. Nasi piłkarze zdobyli 27 bramek stracili zaś 31. O dziwo LKS lepiej spisywał się w meczach wyjazdowych w których zdobył 10 punktów ( 3 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek. bramki: 15 zdobytych i 19 straconych. Na "swoim" obiekcie uzbieraliśmy 8 "oczek" ( 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. bramki 12 strzelonych i 12 straconych ).

Dokoniania zawodników LKS-u Chlebnia:

- Pierwszą kategorią którą wzięto pod uwagę była liczba minut spędzonych na boisku. Najwięcej na murawie bo 1350 minut spędził RAFAŁ BORYŃ. Za jego plecami na 2 miejscu uplasował się Mateusz Piórkowski ( 1198 minut ) zaś na njaniższym stopniu podium znalazł się Piotr Szulowski ( 1050 minut ).

- NAJwięcej bramek w rundzie jesiennej zdobyli ex aequo Michał Pohoski i Łukasz Wiśniewski ( po 4 trafienia ). 2 miejsce z 3 bramkami na konice bracia Piotr i Przemyslaw Kierzkowscy zaś na 3 miejsci z 2 trafieniami znaleźli się Piotr Szulowski i Marcin Zdulski oraz Mateusz Piórkowski.

- W klasyfikacji niechlubnej tzn. uzyskanych kartek przodował Przemysław Kierzkowski z 10 żółtymi kartonikami ( jedna czerwona uzyskana w konsekwencji za 2 żółte w meczu z Olimpią Warszawa ), 2 miejsce uzyskał Bartłomiej Piórkowski z 4 żółtymi kartkami zaś Ariel Brzeźiński i Rafał Boryń uzbierali 3 żółte kartki co pozwoliło im uzyskać 3 miejsce w klasyfikacji na tą kategorię.