Przegrana rezerw 0-2

• autor: bercikm, 2011-11-02 21:26

Niestety nie będą miło wspominać swojego wyjazdu rezerwy LKS-u Chlebnia. Po dość jednostronnym spotkaniu gdzie stroną dominującą byłi gospodarze tegoż meczu czyli ekipa Sarmaty Warszawa ulegamy 0-2. Lider grupy i jeden z faworytów do awansu już od początku spotkania pozbył nas wszelkich złudzń co do pozytywngo dla nas wyniku. Sarmata pokazala niezwykłą dojrzałość w swoich zagraniach a nasi piłkarze starali się tylko przeszkadzać gospodarzom. Chlebnia biegała a Warszawiacy grali i bramki zdobywali. Należy już zapomnieć o tym meczu i skupić się na ostatnim przeciwniku w rundzie jesiennej którego podejmować będziemy na boisku w Chlebni w niedzielę 6 XI 2011r. o godzinie 13;00. Przeciwnikiem tym bedzie drużyna Legionu Pruszków. Gracze Legionu w ostatniej kolejce ponieśli porażkę na własnym boisku z rezerwami Przyszłości Włochy 2-6 i obecnie zajmuja 10 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 8 punktów na które składają się 2 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek. Bilans bramkowy Pruszkowian to 14 strzelonych bramek i 33 stracone. Liczymy na miłe zakończenie rundy w postaci zwycięstwa. Wszystkich kibiców już dziś zapraszam na to spotkanie które jako arbiter główny poprowadzi Pan Miastowski.

Skład LKS II Chlebnia w meczu z Sarmatą Warszawa:

Łukasz Małek - Michał Świercz - Marcin Rogoś ( 30' Maciej Perka ) - Bartłomiej Przygoda - Robert Tobera - Ariel Brzeźiński - Mateusz Tomala - Michał Małek - Kamil Harmala - Łukasz Pękacz - Paweł Pękacz.