dzisiaj: 608, wczoraj: 1090
ogółem: 3 820 943

Przegrana z Laurą Chylice 2-1

• autor: bercikm, 2011-10-23 10:44

Przegraną 2-1 zakończył się wczorajszy mecz naszych seniorów występujących w lidze okręgowej. Spotkanie z gospodarzami tj. ekipą Laury Chylice miało 2 oblicza dzielone na to co działo się w pierwszej połowie jak i na to co po przerwie. Pierwsza odsłona spotkania to bardzo dobra i mądra gra naszych piłkarzy udokumentowana bramką Marcina Zdulskiego. Pomimo iż tego dnia trener Klimczewski nie mógł skorzystać z wielu graczy z podstawowego składu to ich zmiennicy spisywali się bardzo dobrze.Chciałoby sie powiedzieć wzorowo ale w pierwszych 45 minutach powinniśmy prowadzić o conajmniej 1 bramkę więcej. Niestety szwankowała skuteczność. Jednak to co działo się po zmianie stron ciężko wytłumaczyć. Wiadomym było iż Laura będzie chciała odrabiać straty ale nie wiadomo co stało się z naszymi graczami. To co z łatwością przychodziło w pierwszej połowie tzn. szybka wymiana dokładnych podań jak i szanowanie piłki w tej odsłonie kompletnie się nie udawało. Gospodarze zepchneli nas do całkowitej defensywy praktycznie nie schodząc z naszej połowy. Na efekty nie trzeba było długo czekać i gospodarze doprowadzają do wyrównania co spowodowało iż...Laura jeszcze śmielej atakowała naszą bramkę w której co mógł to robił Mateusz Puczyński. Ostatnie mniuty spotkania to "obrona Częstochowy" i cud w postaci remisu stanąłby się faktem gdyby nie gol w doliczonym czasie gry dla gospodarzy. Szkoda straconych punktów i ale trzeba patrzeć już na przyszłość i kolejne mecze LKS-u. A nastepny zostanie rozegrany za tydzień w Niedziele 30 X 2011r. o godzinie 11:00 na sztucznej nawierzchni boiska GKS Pogoń  kiedy to podejmiemy wicelidera naszej ligi czyli drużynę Olimpii Warszawa. Napewno nie będzie to łatwe spotkanie ale wierzymy iż nasi piłkarze mile nas zaskoczą. Wszytkich kibiców już dzisiaj zapraszam na ten mecz jak i na dzisiejszy naszych rezerw które o godzinie 15:00 podejmować będą na swoim boisku w Chlebni rezerwy KS Błonianki Błonie!!!

Skład LKS-u Chlebnia w meczu z Laurą Chylice: Mateusz Puczyński-Rafał Boryń,Piotr Kierzkowski,Piotr szulowski,Kamil Piórkowski-Tomasz Wacławski(60"Rafał Burzyński)Marcin Zdulski-Łukasz Wiśniewski-Tomasz Górlaczyk,Dominik Węgrzynowicz,Mateusz Piórkowski

Bramka dla LKS-u: Marcin Zdulski.