Zapowiedź kolejki ligowej

• autor: bercikm, 2011-10-08 18:47

Już jutro nasi seniorzy rozgrywać będą kolejną ligową kolejkę. Jej Harmonogram przedstawia się następująco:

LKS Chlebnia - Sparta Jazgarzew ( Niedziela 9 X 2011r. Godzina: 11:00 ) Przed naszą drużyną niezwykle ciężkie zadanie zastopowania rozpędzonej drużyny Sparty Jazgarzew która kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i na chwilę obecną przoduje w lidze okręgowej z kompletem punktów. Napewno szacunek i respekt dla rywala się należy ale nie może być mowy o strachu gdyż i My ostatnio wykazujemy tendencję zwyżkową formy czego efektem są ostatnie zwycięstwa. Wierzymy iż ten status zostanie podtrzymany już jutro o godzinie 11:00 na sztucznej nawierzchni boiska GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszmy na to spotkanie!!!

Spotkanie sędziować będzie jako główny Pan Bartkiewicz zaś asystować mu będą Pan Przemysław Malinowski oraz Pan Pieniążek.

O Sparcie Jazgarzew słów kilka:

W Jazgarzewie w 1992 roku powstał klub piłkarski LKS Sparta Jazgarzew(obecnie:LKS Sparta "Bisk" Jazgarzew). Pierwsza drużyna gra w IV lidze, druga w A-klasie (7 liga). Ma drużyny młodzieżowe r.1993 i młodsi, r.1995 i młodsi oraz r.1997/1998. W 2010 roku powstała drużyna Orlików 2000/2001. Jako jedyny klub w powiecie piaseczyńskim Sparta ma krytą trybunę ze 120 miejscami siedzącymi oraz od roku 2007 elektroniczną tablicę wyników. Na obiekcie Sparty można znaleźć także dwa wymiarowe boiska ( żródło: Wikipedia ).

LKS II Chlebnia - Salos Żyrardów ( Niedziela 9 X 2011r Godzina:15:00 ) Także w dniu jutrzejszym w roli gospodarza wystąpi nasza drużyna rezerw która podejmie Salos Żyardów. Po ostatnich niepowodzeniach liczymy iż podopieczni trenera Marka Rogosia "zapunktują" co pozwoli odetchnąć z ulgą nie tylko samemu szkoleniowcowi ale i drużynie która w ostatnim czasie jest rozbita mentalnie. Panowie głowy do góry i walczymy do samego końca!!! Nasi pzeciwnicy reprezentujący bawry Salosu w ostatniej kolejce ligowej zremisowali na swoim obiekcie 3-3 z rezerwami Przyszłości Włochy czego efektem jest zajmowana obecnie 7 pozycja w lidze z 7 punktami na koncie ( 2 zwycięstwa 1 remis i 3 porażki ). Mecz rezerw już jutro o godznie 15:00 na obieckie LKS Chlebnia. Zapraszamy!!!

Spotkanie prowadzić będzie sędzia Pan Grzeszczak.