dzisiaj: 534, wczoraj: 1090
ogółem: 3 820 869

Młodzież gromi!!!

• autor: bercikm, 2011-10-02 21:44

Nasza młodzież w ten weekend rozgrywała swoje mecze ligowe. Słowo "rozgrywała" powinno być zastąpione słowem "demolowała" sportowo swoich przeciwników. Relacje z przebiegu spotkań przygotował trener Paweł Żegliński.

W sobotę na boisko wybiegli zawodnicy U-13 z rocznika 1999 , którzy zmierzyli się z Warszawską Akademią Piłki Nożnej. Mimo iż to ekipa z Warszawy była gospodarzem  mecz odbył się na Jej prośbę na boisku w Chlebni. Po zaciętym spotkaniu, w którym obie drużyny raz po raz stwarzały groźne sytuacje nasz zespół pokonał WAPN 5-1. Kluczowy momentem meczu okazały się 4 minuty w pierwszej połowie.  Pomiędzy 10 ,a 14 minutą młodzi piłkarze Chlebni zdobyli bowiem 4 bramki! , co pozwoliło kontrolować do końca przebieg spotkania .Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna objęła prowadzenie w tabeli rozgrywek .

W niedziele natomiast swój mecz rozegrali trampkarze U-14 rocznik 1998, którzy pewnie pokonali Piasta Feliksów 10-1 .

LKS CHLEBNIA ’99 – WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ ’99  5 - 1 (  4-0  )

Bramki: Mateusz Smoliński 4