Remis z Perłą Złotokłos

• autor: bercikm, 2011-09-26 23:13

W dniu 24 IX 2011 r. seniorzy pierwszej drużyny LKS Chlebnia rownież jak i nasze rezerwy rozgrywały mecz wyjazdowy. Tym razem los skierował nas do niezwykle niebezpiecznej piłkarsko i nieprzewidywalnej ekipy jaką niewątpliwie jest Perła Złotokłos. Podbudowani długo wyczekiwanym zwycięstwem u siebie z Rysiem Laski chcieliśmy kontynuować zwycięski marsz. Rozpoczeliśmy go o godzinie 11:00 o ktorej to rozpoczęło sę spotkanie. Zostal on lekko wyhamowany gdyż tylko albo aż remisujemy 2-2. Tylko gdyż po cichu jednak liczyliśmy na komplet punktów i aż gdyż przegrywaliśmy już 2-1 a jedank udało nam się doprowadzić do wyrównania. Zdaję się zauważyć iż jednak opiekun żółto - zielonych Janusz Klimczewski znalazl rozwiązanie w postaci wyjśca z lekkiego dołka w którym ostatnio się znależliśmy jak i odnalazł formę całego zespoły gdyż zaczeliśmy w końcu punktować. Jeżeli chodzi o sam mecz to zarówno Perła jak i LKS miał okazję aby wynik przechylić na własną korzyść ale w kilku sytuacjach brakowało albo szczęcia albo precyzji. Tak więc remis wydaje się być sprawiedliwym rozwiązaniem. Strzelcami bramek zostali Mateusz Piórkowski oraz Piotr Kierzkowski. Najważniejsze iż po wycofaniu się z ligi okręgowej Legii Bemowo ( jej wyniki zostały anulowane ) udaje nam się "wyskoczyć' z miejsca spadkowego i z dorobkiem 4 punktów plasujemy się obecnie na 13 miejscu wyprzedzając jeszcze Laurę Chylice i KS Błoniankę Błonie. Właśnie z tą ostatnią ekipą już w najbliższą środę 28 IX 2011r. o godzinie 15:30 na sztucznej nawierzchni boiska GKS "Pogoń" rozgrywać będziemy "małe derby regionu". Mecz możemy zakwalifikować jako ten z cyklu " za 6 punktów " gdyż dla każdej z drużyn zwycięstwo może mieć w ostatecznym rozrachunku kolosalne znaczenie. Oczywiście nie muszę wspominać iż na takim meczu i o taką stawkę liczymy na przybycie każdego kibica i szczególnie na pomoc w postaci dopingu jak i samej obecności która naprawdę powoduje iż właśnie może ten tzw. 12 zawodnik doda naszym piłkarzom dodatkowego motywatora w walce o jak najwyższe cele.

Skład LKS Chlebnia w meczu z Perłą Złotokłos:

Bramki dla LKS-u: Mateusz Piórkowski i Piotr Kierzkowski