Bariera 400 odwiedzin pękła!!!

• autor: bercikm, 2011-09-26 23:01

Jest mi niezmiernie miło poinformować iż w dniu wczorajszym ustalony zostal nowy rekord odwiedzin strony www.chlebnia.futbolowo.pl. Coś co jeszcze niedawno wydawało mi się niemożliwe zostało dokonane. Liczba osób które odwiedziły w tym dniu tą witrynę wyniosła 408 osób!!! Serdecznie dziękuje wszystkim za zainteresowanie i pomoc w tworzeniu strony. Pozostaje mi mieć nadzieję iż sukces ten nie jest jednostkowym "wyskokiem" i że takie liczby będą na porządku dziennym. jak to się mówi 'małymi krokami ale cały czas do przodu". Ja ze swojej strony obiecuję iż dołoże wszelkch starań aby strona ciągle się rozwijała oraz żeby artykuły zamieszczane na niej zawsze byly zgodne ze stanem rzeczywistym. Uważam iż strona klubowa to taka mała wizytówka klubu o którą należy dbać. Oczywiście jestem otwarty na wszelakie propozycje nowości jak i wskazówki na to co jest dobre oraz na to na co należy zwrócić uwagę. Wiem iż wszystkim niestety nie dogodze ale staram się aby relacje byly na wysokim poziomie choć polonistyki na studiach nie kończyłem:) Jeszcze raz wszystkim dziękuje za okazane wsparcie i pomoc!!!