Legia Bemowo poza ligą!!!

• autor: bercikm, 2011-09-22 13:57

Legia Bemowo wycofała się z rozgrywek ligi okręgowej!!! Już od pewnego czasu słyszało się iż tak właśnie może się stać a oddanie ostatniego meczu walkowerem przez Legionistów tylko potwierdzało te inoformacje. W związku z tą sytuacją ligę okręgową w tym sezonie opuszczać będzie tylko jeden zespół. Tak to już bywa iż na nieszczęsciu innych korzystają inni. Niektórym chciałoby się powiedzieć iż to świetna wiadomość dla LKS-u  ale ja nie użyje takowych słów gdyż uważam iż LKS Chlebnia w tym sezonie napewno nie będzie walczył wyłącznie o utrzymanie. Jedyną niewiadomą pozostaje decyzja odnośnie wyników Legii tzn. czy dotychczasowe wyniki z jej udziałem zostaną anulowane czy też wszystkim innym klubom przyznawane będą walkowery. Gdy taką informację otrzymam poinformuje niezwłocznie Państwa.