Niemocy ciąg dalszy...

• autor: bercikm, 2011-09-12 22:01

Niestety kolejną porażką zakończył się mecz pierwszej drużyny LKS-u Chlebnia. Tym razem w roli kata wcieliła się druzyna Przyszłości Wlochy która wygrywa po dość wyrównanej grze stosunkiem bramkowym 4-2. Nasi piłkarze w tym meczu szarpali, próbowali mądrej kombinacyjnej gry ale jak nie idzie to i jeszcze pech postanowił dać o sobie znać. Nie zamierzamy pastwić się nad zawodnikami gdyż 5 porażka z rzędu i ostatnia pozycja w tabeli mówi wszystko. Wierzymy iż trener Janusz Klimczewski ugasi ogień który zaczął się tlić i że nie dojdzie do pożaru w postaci beznadziejnej sytuacji do której w niebezpieczny sposób zmierzamy. Okazja do tego wydaje się znakomita gdyż w najbliższym meczu gramy z nieobliczalnym ale bądź co bądź beniaminkiem ligi okręgowej czyli drużyną Rysia Laski który w ostatniej kolejce dosyć niespodziewanie i sensacyjnie pokonuje u siebie silną ekipę Legii Bemowo 4-1. Mecz ten zaplanowany jest w niedziele 18 IX 2011r. o godzinie 11:00 na sztucznej nawierzchni boiska GKS Pogoń. Panowie głowa do góry i pełna mobilizacja gdyż napewno zwycięstwo pozwoli uwierzyć na nowo w swoje wysokie umiejętności które potwerdziliście już w zeszłym sezonie a w szczególnosci w ostatniej rundzie wiosennej oraz poprawić morale w szatni. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!! Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.

Skład LKS-u Chlebnia w meczu z Przyszłością Włochy:

Bramki dla LKS-u: Piotr Szulowski i Piotr Kierzkowski.

autor: ~szef 2011-09-14 19:50:15

avatar brawo, Brawo oby tak dalej A Klaso witaj!

autor: ~M. 2011-09-15 23:01:35

avatar Jeżeli jedyne na co Cię stać to porażka - nie wychodź na boisko, bo marnujesz tylko czas sędziów i przeciwnika, który w tym momencie mógłby zagrać mecz z kimś kto ma ambicje.

autor: ~przemo 10 2011-09-18 08:49:18

autor: ~Administrator 2011-09-18 19:47:15

avatar Drogi Przemku dziękuje za podpisanie się pod postem. W owej wiadomości nawet słowem nie wspomniałem iż zawodnicy nie pozostawiają na bosku zdrowia i ambicji. Jak napisałem "Nasi piłkarze w tym meczu szarpali, próbowali mądrej kombinacyjnej gry" Ja nie krytykuje bo nie moja w tym rola. P.S. Gratuluje wygranej. Prowadząc stronę co i rusz słyszę krytykę ale cóż...Moje GG: 2736029.Marcin Wojciechowski

autor: ~przemo10 2011-09-19 07:36:01