Rezerwy na remis

• autor: bercikm, 2011-09-12 10:54

W niedziele 11 IX 2011r. o godzinie 11:00 rezerwy LKS-u udały się do pobliskiego Jaktorowa w celu rozegrania kolejnego meczu ligowego z miejscowymi rezerwami Tura. Po wysokiej wygranej w pierwszej kolejce z rezerwami Świtu Warszawa tym razem musimy zadowolić się "jednym oczkiem". Przed spotkaniem remis by nas niezadowalał zaś po spotkaniu cieszy on nas niesamowicie gdyż uratowaliśmy go na kilka minut przed końcem spotkania. Miłe złego początki - tak właśnie można nazwać przebieg spotkania. Dość szybko objeliśmy prowadzenie po golu zdobytym przez Rafała Szpadzika. Niestety radość nie trwała długo a nieszczęścia jak wiemy chodzą parami. Pary te to...czerwone kartki zebrane przez naszych zawodników. Wpierw ukaranym takowym kartonikiem został nasz bramkach Łukasz Małek który w nieodpowiedzialny sposób sfaulował napastnika gości. Wtórował mu popularny "NIuniek" który również w głupi sposób osłabia drużynę kopiąc zawodnika gospodarzy. Na domiar złego tracimy 2 bramki i rzutem na taśmę ratujemy remis go golu Michała Małka. Szacunek należy się za walkę i ambicje w celu odwrocenia losów meczu ale jednocześnie należy się skarcenie za zbyt nerwowe i mało odpowiedzialne zachowanie.

Jak udało się ustalić nie dojdzie do skutku zaległy mecz który mial odbyć się w najbliższą środę pomiędzy naszą drużyną a ekipą Wrzosu Międzyborów.  Gdy tylko będzie znana ostateczna decyzja odnośnie tego spotkania to taka informacja zostanie Państwu przekazana.

Napewno kolejny mecz rezerwy LKS-u rozegrają w niedzielę 18 IX 2011r. o godzinie 16:30 gdzie na swoim obiekcie podejmą starego wyjadacza B-klasowych boisk czyli drużynę LKS Osuchów. Wszystkich kibiców gorąco zapraszamy na to spotkanie!!!

autor: ~. 2011-09-12 22:55:48

avatar Kolego trochę Ci się pomyliło bo pierwsza bramkę strzelił nie Adrian a Rafał Szpadzik a drugą Michał Małek.

autor: ~administrator 2011-09-13 08:11:40

avatar Może i mi się pomyliło ale tak to jest jak 3 osoby mówią co innego. Wpierw słyszałem że bramkę strzelił Paweł Pękacz nastepnie kolega "anonim" uznał iż mam pedalskiego informatora gdyż bramkę strzelił Adrian Szpadzik ( jak widać i on się mylił ) a teraz że strzelił Rafał Szpadzik...