Statystyki dru¿yny

Aktualno¶ci

Wyniki roczników m³odzie¿owych LKS-u

• autor: bercikm, 2011-09-12 10:08

Weekendowe spotkania dru¿yn m³odzie¿owych.

W sobote i niedziele na boisko wybieg³y m³odzie¿owe zespo³y Chlebni. Wsobote przed po³udniem niepokonany jak dot±d rocznik 99 zmierzy³ siê zfaworytem grupy GLKS-em Nadarzyn.Go¶cie potwierdzili i¿ zas³uguj± na to miano zwyciê¿aj±c 4-1.Honorow± bramkê dla naszej dru¿yny zdoby³ Adrian Makowicz.

W niedziele natomiast swój trzeci mecz rozegrali zawodnicy rocznika 98 iby³ to pojedynek, który d³ugo pozostanie w pamiêci zawodników ikibiców,którzy przybyli na to spotkanie. Rywal czyli KS Teresin prowadzi³ bowiem do przerwy ju¿ 3:0 by ostatecznieulec naszej dru¿ynie 4:3 !.Bramki daj±ce zwyciêstwo zdobyli Micha³¯egliñski 3 i Jakub Michalak 1.

LKS CHLEBNIA'99 - GLKS NADARZYN'99 1-4 (0-2)Bramka: Adrian Makowicz

LKS CHLEBNIA'98 - KS TERESIN'98 4-3 (0-3)Bramki: Micha³ ¯egliñski 3, Jakub Michalak 1.

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.