dzisiaj: 585, wczoraj: 127
ogółem: 3 808 995

Wyniki gier sparingowych rezerw

• autor: bercikm, 2011-08-23 20:19

Nasze rezerwy od lipca rozgrywały szereg sparingowych. Odnosili następujące wyniki:

Milan II Milanówek - LKS II Chlebnia 4-7  bramki dla LKS-u: 4x Harmala, Irek Ziembicki oraz Domink Węgrzynowicz

LKS II Chlebnia - Sokół Budki Piaseckie 7-3

Tur II Jaktorów - LKS II Chlebnia 0-1 ( Mecz został przerwany w 70 minucie z powodu zbyt agresywnej i niebezpiecznej gry oraz niezbyt sportowego podejścia obydwu ekip ) bramkę strzelił Harmala

LKS II Chlebnia - Pogoń Wiskitki 9-1

LKS II Chlebnia - GLKS II Nadarzyn 3-4

LKS II Chlebnia - Zaborowianka Zaborów 3-3

Passovia Pass - LKS II Chlebnia 3-4 bramki dla LKS-u: 2x Harmala, Paweł Pękacz oraz Mariusz Tomala

LKS II Chlebnia - Wrzos Międzyborów 8-3

W sobotę natomiast nasze rezerwy rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Na wyjeżdzie zmierzymy się z rezerwami Świtu II Warszawa. Mecz odbędzie się w sobotę 27 VIII 2011r. o godzinie 14:00. Liczymy na 3-punktową zdobycz. Powodzenia!!!