Ligowy falstart...

• autor: bercikm, 2011-08-23 19:56

Falstartem rozpoczeli sezon piłkarze LKS Chlebnia. W pierwszym meczu ligowym w którym przeciwnikiem była ekipa Naprzodu Brwinów podopieczni Janusza Klimczewskiego po dość bezbarwnej grze przegrywają 1-3. Jedyną bramkę dla żółto -zielonych zdobył Michał Pohoski. Goście już w pierwszych minutach objeli prowadzenie co niewątpliwie w jakiś sposób ustawiło mecz. Szansa na poprawę nastrojów i zdobycie pierwszych punktów już w najbliższą sobotę 27 VIII 2011r. Tegoż właśnie dnia o godzinie 11:00 zmierzymy się w Ożarowie Mazowieckim z tamtejszą Ożarowianką.

Skład LKS-u Chlebnia w meczu z Naprzodem Brwinów: