Kolejna porażka seniorów...

• autor: bercikm, 2011-08-14 21:53

Kolejnej porażki doznali piłkarze seniorów LKS Chlebnia. Tym razem ulegliśmy A-klasowcom z Leszna a dokładnie miejscowemu Partyzantowi Leszno 5-3. Na pocieszenie można dodać iż przystąpiliśmy do tego spotkania w mocno eksperymentalnym i rezerwowym składzie. W meczu tym szanse pokazania swych umiejętności otrzymali gracze na codzień występujący w B-klasowych rezerwach. Sytuacja ta spowodowana była faktem iż niestety w zespole LKS-u obecna jest plaga kontuzji co napewno nie ułatwia pracy trenerowi Januszowi Klimczewskiemu. Strzelcami bramek dla naszej drużyny w tym meczu zostali: Michał Pohoski który zanotował 2 trafienia oraz Kamil Boryń. Przypominam również iż już w przyszłym tygodniu a dokładnie 20 VIII 2011r o godzinie 11:00 będziemy rozgrywać swój pierwszy mecz ligowy w którym przeciwnikiem naszych żółto-zielonych będzie dobrze znana z poprzedniego sezonu ekipa Naprzodu Btwinów. Spotkanie będzie rozegrane na sztucznej nawierzchni boiska GKS "Pogoń". Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców na inaguracje rozgrywek ligi okręgowej województwa Warszawskiego!!!

Skład LKS-u Chlebnia w meczu z Partyzantem Leszno: