z Węgrowa \"na tarczy\"

• autor: bercikm, 2011-08-11 21:02

Niestety mile nie będą wspominać wyjazdu do Węgrowa nasi piłkarze. Po słabej grze zajmujemy ostatnie miejsce w turnieju zoorganizowanym przez gminę Węgrów z okazji dni tegoż właśnie miasta. W pierwszym meczu wysoko przegrywamy 4-1 z gospodarzami tzn. z ekipą Czarnych Węgrów. jedyną bramkę z rzutu wolnego zdobył dla LKS-u Rafał Boryń. W meczu o 3 miejsce ulegamy niestety po raz kolejny podczas tego okresu przygotowawczego drużynię Gwardii Warszawa 2-4. Bramki w tym meczu dla LKS-u zdobywali: Mihał Pohoski i nowy nabytek żółto-zielonych niezwyle utalentowany Tomasz Głos. Mamy nadzieje iż turniej ten służył jedynie zgraniu zespołu a pozytywne wyniki nasz zespół zostawił sobie na ligę.

LKS Chlebnia - Czarni Węgrów 1-4 ( Rafał Boryń )

Skład LKS-u w meczu z Czarnymi

LKS Chlebnia - Gwardia Warszawa 2-4 ( Michał Pohoski i Tomasz Głos )

Skład LKS-u w meczu z Gwardią Warszawa:  Mateusz Puczyński-Dariusz Świderki,Tomasz Lenarcik,Piotr Szulowski,Rafał Boryń, Kamil Piórkowski,Mateusz Zamęcki,Ariel Brzeźiński,Rafał Burzyński,Łukasz Wiśniewski, Mateusz Piórkowski-Tomasz Głos,Marcin Fornalik,Michał Pohoski