Tu na razie jest ściernisko...

• autor: bercikm, 2011-08-06 16:15

Jak doskonale wiemy nasza drużyna swoje mecze jako "gospodarz" rozgrywa na obiecie GKS "Pogoń". Właśnie słowo gospodarz nie do końca jest tutaj na miejscu. Dlatego też od dłuższego czasu zarząd LKS Chlebnia walczył o to aby żółto-zieloni swoje mecze mogli rozgrywać na swojej "ziemi". Kroki ku temu zostały poczynione a ich efektem jest akceptacja budowy nowego kompleksu sportowego w Chlebni. Kolejnym krokiem było oczyszczenie i wyrównanie terenu na którym następnie będą prowadzone prace budowlane. Wykonałem dla Państwa kilka zdjęć z miejsca gdzie owy kompleks ma powstać. Dokładna lokalizacja znajduje się około 300 metrów za "starym" obiektem LKS-u gdzie przez wiele lat Ludowy Klub Sportowy rozgrywał swoje mecze. Planowane zakończenie budowy nowego obiektu planowane jest na koniec sezonu 2011/2012 a dokładniej na lipiec 2012r. Mamy nadzieję iż ten termin zostanie dotrzymany i będziemy mogli się cieszyć z nowoczesnego stadionu z prawdziwego zdarzenia!!! Zdjęcia znajdować się będą w kąciku "dla kibica" w opcji galeria pod tytułem "budowa nowego stadionu". Na bieżąco również będę informował o postępach w budowie kompleksu sportowego.