Podsumowanie sezonu 2010/2011

• autor: bercikm, 2011-07-07 14:43

Sezon 2010/2011 dobiegł końca a więc czas najwyższy przeprowadzić analizę statystyczną poczynań zespołu LKS Chlebnia w rozgrywkach ligi okręgowej. Szczegółowa statystyka w rozwinięciu wiadomości.

Sezon 2010/2011 w wykonaniu LKS-u można okreslić stwierdzeniem"Doktor Jekyll i Mr Hyde" inaczej zespół o 2 twarzach. Pierwsza szpetna i wyjątkowa nieatrakcyjna po czym z tej brzydkiej staje się wyjątkowa ładna i przyciągająca uwagę. Mowa tu oczywiście o runach: jesiennej i wiosennej. W pierwszej połowie sezonu nasza gra a raczej jej brak wyglądała fatalnie czego efektem było błąkanie się w ogonie tabeli a widmo spadku poważnie zaczęło zaglądać w oczy zarządowi LKS-u który postanowił znaleźć wyjście z tejże sytuacji. Kołem ratunkowym i ostatnią deską ratunku było zatrudnienie nowego trenera. Schedę po ustępującym Panu Krzysztofie Etmanowiczu przejął nowy opiekun Pan Janusz Klimczewski. I to była...najlepsza decyzja i wydarzenie tego sezonu. Otóż ten szkoleniowiec okazał się "strzałem w dziesiątkę" i fantastyczną decyzją podjętą przez Pana Prezesa Sławomira Jackowskiego. Trener który działał pod wielką presją nie ugiął się jej tylko nastawił czoła i podniósł z kolan rozbitą psychicznie i poobijaną jak bokser drużynę żółto - zielonych. Mimo iż już byliśmy na deskach pozbawieni przez wielu szansy na końcowy sukces to jednak się udało! W wielkim stylu krok po kroku poprawialiśmy nasz dorobek punktowy czego efektem końcowym byla wysoka 9 pozycja na zakończenie sezonu. Zostaje się cieszyć iż trener Klimczewski postanowił pozostać z nami na kolejny sezon i wierzyć iż pod jego wodzą będziemy święcić największe sukcesy sportowe. Już niedługo przeprowadzony zostanie wywiad z trenerem który opowie o swoich przeżyciach i odczuciach pracy przez te kilka bardzo gorących miesięcy. Brawa należą się oczywiście piłkarzom bo to oni grali i zdobywali kolejne punkty. Brawa za walkę, zaangażowanie, wiarę w odniesienie sukcesu, współpracę. Brawa dla kibiców którzy przychodząc na mecze udowadniali iż ten klub jest dla nich bardzo ważny i zajmuję bardzo ważne miejsce w ich sercu jak i życiu. To właśnie dla Was się gra bo cóz jest mecz czy też inne wydarzenie bez aktywnej publiczności. Pora teraz przedstawić teraz kilka NAJważniejszych informacji dotyczących LKS Chlebnia:

- Najlepszy strzelec: Marcin Fornalik - 20 bramek!!! Następnie Mateusz Piórkowski - 8 bramek i Dariusz Świderski 5 bramek

- Najczesciej grający zawodnik: Marcin Fornalik - 2555 minut. Nastepnie Rafał Boryń - 2547 minut i Marcin Zdulski 2361 minut.

- Najlepiej oceniany: W wyniku przeprowadzonej ankiety najlepiej ocenianym został Marcin Fornalik który uzbieral w głosowaniu 23% głosów. Następne miejsca na podium uzyskali: Marcin Zdulski - 17% oraz Mateusz Piórkowski - 11%. Liczba oddanych głosów wyniosła 53.

- Najwięksi brutale: Czyli osoby najczęciej zbierający kartki. Niechlubnym zwycięzcą okazal się: Bartłomiej Piorkowski który podczas całego sezonu uzbierał 1 kartkę czerwoną i 6 żółtych. Nastepne miejsca uzyskali: Paweł Radzikowski: 1 czerwona i 4 żółte oraz Tomasz Lenarcik: 1 czerwona i 3 żółte.

- Najlepszy transfer: Zdecydowanie trener Janusz Klimczewski!!!

Wszystkim głosującym w ankiecie serdecznie dziękuje i gorąco zachecam do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego klubu. Rejestrujcie się na naszej stronie i zapisujcie kim jesteście dla tego klubu. Pokażmy jak ważny dla nas jest nasz kochany LKS. Nasza Chlebnia!!!

autor: ~szejk 2011-07-07 15:36:06

avatar A gdzie Przemek

autor: bercikm 2011-07-07 15:45:58

Profil bercikm w Futbolowo Wymieniona została najlepsza 3 zawodników. Prosze o dokładne pytanie?

autor: ~anonim 2011-07-07 17:00:21

avatar Mateusz Piórkowski 8 bramek

autor: ~szejk 2011-07-08 13:02:25

avatar żółte kartki

autor: ~evil 2011-07-08 13:49:28

avatar Zauważ że Przemek ma 9 żółtych ale nie ma czerwonej.

autor: ~jacek kibic lks 2011-07-08 15:32:32

avatar wszyscy wiedza ze przemek jest sercem i dusza tego zespolu i klubu i z tego co mi wiadomo to przemek byl pomyslodawca zatrudnienia w klubie trenera klimczewskiego