Remis na zakończenie sezonu

• autor: bercikm, 2011-06-15 09:44

Remisem 3-3 zakończyło się ostatnie w tym sezonie spotkanie pomiędzy gospodarzem tego meczu czyli drużyną Ożarowianki Ożarów Mazowiecki a naszym LKS-em. W meczu tym trener Klimczewski postanowił postawić w wiekszości na graczy na codzień wchodzących z ławki rezerwowych dzięki czemu mógł przekonać się jakim potencjałem dysponują owi zawodnicy w dłuższym przebiale czasowym. Potencjał napewno jest gdyż remis z mocną i nieprzewidywalną drużyną z Ożarowa można podsumować jako dobry wynik. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Marcin Fornalik x2 oraz Rafał Boryń.

Sezon 2010/2011 zakończony z oceną 3 w skali szkolnej. Za pierwszą część sezonu należy się 1 za runde wiosenną 5 co daje łączną ocene właśnie 3.

Szczegółowe podsumowanie całego sezonu zarówno pierwszej drużyny LKS-u jak i rezerw w ciągu najbliższych kilku dni.

Skład LKS Chlebnia w meczu z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki: