LKS Chlebnia - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 239, wczoraj: 562
ogółem: 1 949 744

statystyki szczegółowe

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 15 36 11 3 1 33 - 13 +20
2.
herb
bz 15 35 11 2 2 50 - 14 +36
3.
bz 15 35 11 2 2 44 - 11 +33
4.
herb
bz 15 35 11 2 2 37 - 23 +14
5.
herb
bz 14 25 7 4 3 42 - 26 +16
6.
herb
bz 15 24 7 3 5 30 - 19 +11
7.
herb
bz 15 23 6 5 4 33 - 24 +9
8.
herb
bz 15 21 6 3 6 26 - 32 -6
9.
herb
plus 15 18 5 3 7 24 - 26 -2
10.
minus 15 16 4 4 7 39 - 40 -1
11.
herb
minus 15 16 4 4 7 25 - 40 -15
12.
herb
plus 15 15 4 3 8 23 - 36 -13
13.
herb
minus 15 13 4 1 10 24 - 36 -12
14.
bz 15 10 2 4 9 22 - 47 -25
15.
herb
bz 15 6 1 3 11 21 - 48 -27
16.
herb
bz 14 5 1 2 11 18 - 56 -38

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 22 7 1 0 21 - 5 +16
2.
herb
7 19 6 1 0 29 - 8 +21
3.
8 19 6 1 1 21 - 4 +17
4.
herb
8 17 5 2 1 29 - 15 +14
5.
herb
7 16 5 1 1 20 - 12 +8
6.
7 13 4 1 2 26 - 14 +12
7.
herb
8 13 4 1 3 18 - 9 +9
8.
herb
8 12 4 0 4 19 - 12 +7
9.
herb
7 10 3 1 3 9 - 9 0
10.
herb
8 10 2 4 2 17 - 17 0
11.
herb
7 9 2 3 2 13 - 10 +3
12.
herb
7 8 2 2 3 10 - 14 -4
13.
8 6 1 3 4 15 - 24 -9
14.
herb
7 4 1 1 5 12 - 22 -10
15.
herb
7 4 1 1 5 8 - 20 -12
16.
herb
7 1 0 1 6 7 - 22 -15

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 19 6 1 1 17 - 11 +6
2.
7 16 5 1 1 23 - 7 +16
3.
herb
8 16 5 1 2 21 - 6 +15
4.
herb
8 14 4 2 2 20 - 14 +6
5.
herb
7 14 4 2 1 12 - 8 +4
6.
herb
8 13 4 1 3 16 - 18 -2
7.
herb
7 11 3 2 2 12 - 10 +2
8.
herb
8 11 3 2 3 15 - 16 -1
9.
herb
6 8 2 2 2 13 - 11 +2
10.
herb
8 8 2 2 4 15 - 17 -2
11.
herb
7 6 2 0 5 8 - 23 -15
12.
herb
8 5 1 2 5 14 - 26 -12
13.
7 4 1 1 5 7 - 23 -16
14.
8 3 0 3 5 13 - 26 -13
15.
herb
7 1 0 1 6 5 - 24 -19
16.
herb
7 1 0 1 6 6 - 34 -28

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. SEMP UrsynówSEMP Ursynów 15 36 11 3 1 33 - 13 +20
2. Józefovia JózefówJózefovia Józefów 15 35 11 2 2 50 - 14 +36
3. Grom WarszawaGrom Warszawa 15 35 11 2 2 44 - 11 +33
4. KS RaszynKS Raszyn 15 35 11 2 2 37 - 23 +14
5. Żyrardowianka ŻyrardówŻyrardowianka Żyrardów 14 25 7 4 3 42 - 26 +16
6. Ursus II WarszawaUrsus II Warszawa 15 24 7 3 5 30 - 19 +11
7. LKS ChlebniaLKS Chlebnia 15 23 6 5 4 33 - 24 +9
8. KS TeresinKS Teresin 15 21 6 3 6 26 - 32 -6
9. PrzyszłośćWłochyPrzyszłośćWłochy 15 18 5 3 7 24 - 26 -2
10. Sparta II JazgarzewSparta II Jazgarzew 15 16 4 4 7 39 - 40 -1
11. Pogoń II Grodzisk MazowieckiPogoń II Grodzisk Mazowiecki 15 16 4 4 7 25 - 40 -15
12. KS KonstancinKS Konstancin 15 15 4 3 8 23 - 36 -13
13. Piast PiastówPiast Piastów 15 13 4 1 10 24 - 36 -12
14. Naprzód Stare BabiceNaprzód Stare Babice 15 10 2 4 9 22 - 47 -25
15. Naprzód BrwinówNaprzód Brwinów 15 6 1 3 11 21 - 48 -27
16. Błękitni KorytówBłękitni Korytów 14 5 1 2 11 18 - 56 -38

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. LKS ChlebniaLKS Chlebnia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Naprzód Stare BabiceNaprzód Stare Babice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Sparta II JazgarzewSparta II Jazgarzew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Józefovia JózefówJózefovia Józefów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Piast PiastówPiast Piastów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Żyrardowianka ŻyrardówŻyrardowianka Żyrardów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. SEMP UrsynówSEMP Ursynów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Pogoń II Grodzisk MazowieckiPogoń II Grodzisk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Naprzód BrwinówNaprzód Brwinów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. KS KonstancinKS Konstancin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Ursus II WarszawaUrsus II Warszawa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. KS TeresinKS Teresin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Błękitni KorytówBłękitni Korytów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. PrzyszłośćWłochyPrzyszłośćWłochy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. KS RaszynKS Raszyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Grom WarszawaGrom Warszawa 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. LKS Chlebnia XXX - - - - - - - - - - - - - - -
2. KS Raszyn - XXX - - - - - - - - - - - - - -
3. PrzyszłośćWłochy - - XXX - - - - - - - - - - - - -
4. Błękitni Korytów - - - XXX - - - - - - - - - - - -
5. KS Teresin - - - - XXX - - - - - - - - - - -
6. Ursus II Warszawa - - - - - XXX - - - - - - - - - -
7. KS Konstancin - - - - - - XXX - - - - - - - - -
8. Naprzód Brwinów - - - - - - - XXX - - - - - - - -
9. Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - - - - - - - - XXX - - - - - - -
10. SEMP Ursynów - - - - - - - - - XXX - - - - - -
11. Żyrardowianka Żyrardów - - - - - - - - - - XXX - - - - -
12. Piast Piastów - - - - - - - - - - - XXX - - - -
13. Józefovia Józefów - - - - - - - - - - - - XXX - - -
14. Sparta II Jazgarzew - - - - - - - - - - - - - XXX - -
15. Naprzód Stare Babice - - - - - - - - - - - - - - XXX -
16. Grom Warszawa - - - - - - - - - - - - - - - XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.