LKS Chlebnia - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ursus II Warszawa - Naprzód Brwinów 6:2
  • KS Teresin - Żyrardowianka Żyrardów 2:2
  • Grom Warszawa - Naprzód Stare Babice 6:0
  • Józefovia Józefów - SEMP Ursynów 4:2
  • KS Konstancin - Błękitni Korytów 4:0
  • KS Raszyn - Piast Piastów 4:2
  • Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - PrzyszłośćWłochy 0:2
  • LKS Chlebnia - Sparta II Jazgarzew 4:1
  •        

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 269, wczoraj: 293
ogółem: 1 925 835

statystyki szczegółowe

Terminarz

 Kolejka 1 - 10-11 sierpnia 

 

 Pauza: Przyszłość Włochy (Warszawa).
 
 Błonianka Błonie  1-0 Świt Warszawa  10 sierpnia, 17:00
 Piast Piastów  0-1  GLKS Nadarzyn  11 sierpnia, 17:00
 Korona Góra Kalwaria  2-0  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  25 września, 16:00
w pierwotnym terminie (10-11 sierpnia) odwołany
 Perła Złotokłos  0-3  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  28 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10-11 sierpnia) odwołany na wniosek gości
 Jedność Żabieniec  2-2  Laura Chylice  10 sierpnia, 17:30
 LKS Chlebnia  0-1  Milan Milanówek  10 sierpnia, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
 Ursus II Warszawa  2-1  Sarmata Warszawa  11 sierpnia, 11:00
 KS Teresin  2-2  KS Raszyn  10 sierpnia, 16:00
w Sochaczewie

 

 Kolejka 2 - 14 sierpnia 

 

 Pauza: KS Raszyn.
 
 Sarmata Warszawa  1-6  KS Teresin  14 sierpnia, 17:30
w Zielonkach
 Milan Milanówek  5-1  Ursus II Warszawa  14 sierpnia, 18:00
 Laura Chylice  5-1  LKS Chlebnia  10 września, 17:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia) odwołany
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  1-1  Jedność Żabieniec  14 sierpnia, 17:30 (100)
w Oborach
 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  5-2  Perła Złotokłos  14 sierpnia, 18:00
 GLKS Nadarzyn  1-2  Korona Góra Kalwaria  14 sierpnia, 17:30
Świt Warszawa  1-1  Piast Piastów  14 sierpnia, 17:30
 Przyszłość Włochy (Warszawa)  1-5  Błonianka Błonie  14 sierpnia, 17:00

 

 Kolejka 3 - 17-18 sierpnia 

 

 Pauza: Błonianka Błonie.
 
 Piast Piastów  1-3  Przyszłość Włochy (Warszawa)  17 sierpnia, 17:00
 Korona Góra Kalwaria  0-0 Świt Warszawa  17 sierpnia, 17:30
 Perła Złotokłos  1-2  GLKS Nadarzyn  17 sierpnia, 15:00
 Jedność Żabieniec  0-2  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  18 sierpnia, 17:30
 LKS Chlebnia  1-3  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  18 sierpnia, 17:30
w Grodzisku Mazowieckim
 Ursus II Warszawa  3-0  Laura Chylice  19 sierpnia, 17:30
 KS Raszyn  13-0  Sarmata Warszawa  17 sierpnia, 11:00
 Milan Milanówek  2-2  KS Teresin  17 sierpnia, 11:00

 

 Kolejka 4 - 21 sierpnia 

 

 Pauza: Sarmata Warszawa.
 
 Milan Milanówek  3-4  KS Raszyn  21 sierpnia, 17:30
 Laura Chylice  3-2  KS Teresin  25 września, 16:30
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  2-0  Ursus II Warszawa  21 sierpnia, 17:30
w Oborach
 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  1-1  LKS Chlebnia  28 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu zalania boiska
 GLKS Nadarzyn  1-0  Jedność Żabieniec  21 sierpnia, 17:30
Świt Warszawa  1-1  Perła Złotokłos  21 sierpnia, 17:30
 Przyszłość Włochy (Warszawa)  5-1  Korona Góra Kalwaria  21 sierpnia, 17:00
 Błonianka Błonie  0-0  Piast Piastów  21 sierpnia, 17:00

 

 Kolejka 5 - 24-25 sierpnia 

 

 Pauza: Piast Piastów.
 
 Korona Góra Kalwaria  1-5  Błonianka Błonie  24 sierpnia, 17:00
 Perła Złotokłos  3-2  Przyszłość Włochy (Warszawa)  24 sierpnia, 17:00
 Jedność Żabieniec  4-0 Świt Warszawa  25 sierpnia, 17:30
 LKS Chlebnia  0-2  GLKS Nadarzyn  24 sierpnia, 12:30
w Grodzisku Mazowieckim
 Ursus II Warszawa  2-1  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  25 sierpnia, 11:00
 KS Teresin  0-6  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  18 września, 16:30
w Sochaczewie
 KS Raszyn  3-1  Laura Chylice  24 sierpnia, 11:00
 Sarmata Warszawa  4-4  Milan Milanówek  25 września, 16:30
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 11:00) w Zielonkach odwołany / w drugim terminie w Milanówku; Sarmata gospodarzem

 

 Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września 

 

 Pauza: Milan Milanówek.
 
 Laura Chylice  2-0  Sarmata Warszawa  31 sierpnia, 16:00
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  6-2  KS Raszyn  31 sierpnia, 17:00 (250)
w Oborach
 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  4-3  KS Teresin  31 sierpnia, 14:30
 GLKS Nadarzyn  0-3  Ursus II Warszawa  31 sierpnia, 10:00
Świt Warszawa  4-3  LKS Chlebnia  31 sierpnia, 17:00
 Przyszłość Włochy (Warszawa)  5-0  Jedność Żabieniec  31 sierpnia, 11:00
 Błonianka Błonie  0-3  Perła Złotokłos  31 sierpnia, 17:00
 Piast Piastów  0-2  Korona Góra Kalwaria  1 września, 17:00

 

 Kolejka 7 - 4 września 

 

 Pauza: Korona Góra Kalwaria.
 
 Perła Złotokłos  3-0  Piast Piastów  4 września, 17:00
 Jedność Żabieniec  1-1  Błonianka Błonie  4 września, 17:00
 Ursus II Warszawa  2-2 Świt Warszawa  3 września, 16:00
 KS Teresin  2-1  GLKS Nadarzyn  4 września, 18:00
w Sochaczewie
 KS Raszyn  4-1  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  4 września, 17:00
 Sarmata Warszawa  0-1  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  4 września, 17:00
w Zielonkach
 Milan Milanówek  2-3  Laura Chylice  4 września, 17:00
 Przyszłość Włochy (Warszawa)  3-0  LKS Chlebnia  4 września, 17:00

 

 Kolejka 8 - 7-8 września 

 

 Pauza: Laura Chylice.
 
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  1-2  Milan Milanówek  7 września, 17:00 (150)
w Oborach
 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  0-2  Sarmata Warszawa  7 września, 14:30
 GLKS Nadarzyn  4-5  KS Raszyn  7 września, 16:30
Świt Warszawa  1-2  KS Teresin  7 września, 11:00
 Przyszłość Włochy (Warszawa)  0-2  Ursus II Warszawa  7 września, 11:00
 Błonianka Błonie  4-1  LKS Chlebnia  7 września, 16:00
 Piast Piastów  1-2  Jedność Żabieniec  7 września, 11:00
 Korona Góra Kalwaria  1-2  Perła Złotokłos  7 września, 16:30

 

 Kolejka 9 - 14-15 września 

 

 Pauza: Perła Złotokłos.
 
 Jedność Żabieniec  2-2  Korona Góra Kalwaria  15 września, 16:00
 Ursus II Warszawa  0-1  Błonianka Błonie  15 września, 10:00
 KS Teresin  1-1  Przyszłość Włochy (Warszawa)  14 września, 13:00
w Sochaczewie
 KS Raszyn  7-2 Świt Warszawa  14 września, 11:00
 Sarmata Warszawa  1-1  GLKS Nadarzyn  14 września, 11:00
w Zielonkach
 Milan Milanówek  1-5  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  14 września, 15:00
 Laura Chylice  1-0  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  14 września, 16:00
 Piast Piastów  1-4  LKS Chlebnia  14 września, 16:00

 

 Kolejka 10 - 21-22 września 

 

 Pauza: KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna).
 
 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  3-4  Laura Chylice  21 września, 14:30
 GLKS Nadarzyn  4-1  Milan Milanówek  22 września, 16:00
Świt Warszawa  1-0  Sarmata Warszawa  22 września, 16:00
 Przyszłość Włochy (Warszawa)  2-3  KS Raszyn  21 września, 11:00
 Błonianka Błonie  1-2  KS Teresin  22 września, 14:00
 Piast Piastów  2-1  Ursus II Warszawa  21 września, 16:30
 Korona Góra Kalwaria  1-1  LKS Chlebnia  21 września, 16:00
 Perła Złotokłos  4-0  Jedność Żabieniec  21 września, 16:00

 

 Kolejka 11 - 28-29 września 

 

 Pauza: Jedność Żabieniec.
 
 LKS Chlebnia  0-1  Perła Złotokłos  29 września, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
 Ursus II Warszawa  4-3  Korona Góra Kalwaria  29 września, 11:00
 KS Teresin  2-3  Piast Piastów  28 września, 13:00
w Sochaczewie
 KS Raszyn  3-0  Błonianka Błonie  28 września, 11:00
 Sarmata Warszawa  1-1  Przyszłość Włochy (Warszawa)  29 września, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
 Milan Milanówek  1-1 Świt Warszawa  28 września, 13:30
 Laura Chylice  5-1  GLKS Nadarzyn  28 września, 13:00
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  3-1  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  28 września, 16:00 (450)

 

 Kolejka 12 - 5-6 października 

 

 Pauza: Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna).
 
 GLKS Nadarzyn  1-4  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  5 października, 15:30
Świt Warszawa  0-2  Laura Chylice  5 października, 11:00
 Przyszłość Włochy (Warszawa)  2-1  Milan Milanówek  5 października, 11:00
 Błonianka Błonie  2-2  Sarmata Warszawa  5 października, 10:30
 Piast Piastów  1-5  KS Raszyn  5 października, 11:00
 Korona Góra Kalwaria  1-0  KS Teresin  5 października, 15:30
 Perła Złotokłos  3-0  Ursus II Warszawa  5 października, 15:30
 Jedność Żabieniec  0-1  LKS Chlebnia  5 października, 15:00

 

 Kolejka 13 - 12-13 października 

 

 Pauza: LKS Chlebnia.
 
 Ursus II Warszawa  3-1  Jedność Żabieniec  13 października, 11:00
 KS Teresin  1-4  Perła Złotokłos  12 października, 12:00
w Sochaczewie
 KS Raszyn  5-0  Korona Góra Kalwaria  12 października, 11:00
 Sarmata Warszawa  0-0  Piast Piastów  13 października, 10:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
 Milan Milanówek  1-0  Błonianka Błonie  12 października, 13:00
 Laura Chylice  3-2  Przyszłość Włochy (Warszawa)  12 października, 15:00
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  3-0 Świt Warszawa  12 października, 15:00
w Oborach
 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  4-1  GLKS Nadarzyn  12 października, 14:30

 

 Kolejka 14 - 19-20 października 

 

 Pauza: GLKS Nadarzyn.
 
Świt Warszawa  0-3  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  19 października, 15:30
 Przyszłość Włochy (Warszawa)  3-0  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  19 października, 11:00
 Błonianka Błonie  0-2  Laura Chylice  19 października, 15:00
 Piast Piastów  1-0  Milan Milanówek  19 października, 14:00
 Korona Góra Kalwaria  1-0  Sarmata Warszawa  19 października, 15:00
 Perła Złotokłos  1-1  KS Raszyn  19 października, 15:00
 Jedność Żabieniec  0-0  KS Teresin  19 października, 15:00
 LKS Chlebnia  2-0  Ursus II Warszawa  19 października, 10:00
w Grodzisku Mazowieckim

 

 Kolejka 15 - 26-27 października 

 

 Pauza: Ursus II Warszawa.
 
 KS Teresin  1-1  LKS Chlebnia  26 października, 11:00
w Sochaczewie
 KS Raszyn  4-1  Jedność Żabieniec  26 października, 11:00
 Sarmata Warszawa  2-3  Perła Złotokłos  27 października, 10:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
 Milan Milanówek  3-2  Korona Góra Kalwaria  26 października, 15:00
 Laura Chylice  2-0  Piast Piastów  26 października, 14:00
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  3-3  Błonianka Błonie  26 października, 14:00
w Oborach
 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  3-2  Przyszłość Włochy (Warszawa)  26 października, 14:00
 GLKS Nadarzyn  2-0 Świt Warszawa  26 października, 14:30

 

 Kolejka 16 - 2-3 listopada 

 

 Pauza: Świt Warszawa.
 
 Przyszłość Włochy (Warszawa)  2-0  GLKS Nadarzyn  2 listopada, 11:00
 Błonianka Błonie  1-1  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  2 listopada, 13:30
 Piast Piastów  1-3  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  2 listopada, 13:00
 Korona Góra Kalwaria  1-2  Laura Chylice  2 listopada, 13:30
 Perła Złotokłos  1-1  Milan Milanówek  2 listopada, 13:30
 Jedność Żabieniec  2-1  Sarmata Warszawa  3 listopada, 14:00
 LKS Chlebnia  2-1  KS Raszyn  3 listopada, 10:00
w Grodzisku Mazowieckim
 Ursus II Warszawa  0-3  KS Teresin  2 listopada, 12:00

 

 Kolejka 17 - 9-10 listopada 

 

 Pauza: KS Teresin.
 
 KS Raszyn  9-0  Ursus II Warszawa  9 listopada, 10:00
 Sarmata Warszawa  1-0  LKS Chlebnia  10 listopada, 10:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
 Milan Milanówek  1-2  Jedność Żabieniec  9 listopada, 13:30
 Laura Chylice  0-1  Perła Złotokłos  9 listopada, 13:30
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  3-3  Korona Góra Kalwaria  9 listopada, 14:00
w Oborach
 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  4-1  Piast Piastów  9 listopada, 13:30
 GLKS Nadarzyn  1-3  Błonianka Błonie  9 listopada, 13:30
Świt Warszawa  0-3  Przyszłość Włochy (Warszawa)  9 listopada, 11:00

 

 Kolejka 18 - 16-17 listopada 

 

 Pauza: Przyszłość Włochy (Warszawa).
 
Świt Warszawa  0-1  Błonianka Błonie  17 listopada, 13:30
 GLKS Nadarzyn  1-1  Piast Piastów  16 listopada, 13:00
 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  1-3  Korona Góra Kalwaria  16 listopada, 13:30
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  3-0  Perła Złotokłos  16 listopada, 13:00
w Oborach
 Laura Chylice  0-0  Jedność Żabieniec  16 listopada, 12:00
 Milan Milanówek  2-0  LKS Chlebnia  16 listopada, 13:30
 Sarmata Warszawa  3-1  Ursus II Warszawa  16 listopada, 13:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
 KS Raszyn  3-2  KS Teresin  17 listopada, 12:00

 

 Kolejka 19 - 15-16 marca 
 


 Pauza: KS Raszyn.
 
 KS Teresin  5-3  Sarmata Warszawa  15 marca, 15:00
 Ursus II Warszawa  6-0  Milan Milanówek  16 marca, 13:00
 LKS Chlebnia  3-1  Laura Chylice  15 marca, 13:00
w Grodzisku Mazowieckim
 Jedność Żabieniec  0-5  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  15 marca, 14:00
 Perła Złotokłos  3-2  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  15 marca, 15:30
 Korona Góra Kalwaria  8-1  GLKS Nadarzyn  15 marca, 15:30
 Piast Piastów  1-2 Świt Warszawa  15 marca, 15:00
 Błonianka Błonie  2-2  Przyszłość Włochy (Warszawa)  15 marca, 15:30

 

 Kolejka 20 - 22-23 marca 

 

 Pauza: Błonianka Błonie.
 
KS Teresin  - Milan Milanówek  
Przyszłość Włochy (Warszawa)  - Piast Piastów  
Świt Warszawa  - Korona Góra Kalwaria  
GLKS Nadarzyn  - Perła Złotokłos  
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - Jedność Żabieniec  
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - LKS Chlebnia  
Laura Chylice  - Ursus II Warszawa  
Sarmata Warszawa  - KS Raszyn  

 

 Kolejka 21 - 29-30 marca 

 

 Pauza: Sarmata Warszawa.
 
KS Raszyn  - Milan Milanówek  
KS Teresin  - Laura Chylice  
Ursus II Warszawa  - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
LKS Chlebnia  - Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
Jedność Żabieniec  - GLKS Nadarzyn  
Perła Złotokłos  - Świt Warszawa  
Korona Góra Kalwaria  - Przyszłość Włochy (Warszawa)  
Piast Piastów  - Błonianka Błonie  

 

 Kolejka 22 - 5-6 kwietnia 

 

 Pauza: Piast Piastów.
 
Błonianka Błonie  - Korona Góra Kalwaria  
Przyszłość Włochy (Warszawa)  - Perła Złotokłos  
Świt Warszawa  - Jedność Żabieniec  
GLKS Nadarzyn  - LKS Chlebnia  
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - Ursus II Warszawa  
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - KS Teresin  
Laura Chylice  - KS Raszyn  
Milan Milanówek  - Sarmata Warszawa  

 

 Kolejka 23 - 12-13 kwietnia 

 

 Pauza: Milan Milanówek.
 
Sarmata Warszawa  - Laura Chylice  
KS Raszyn  - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
KS Teresin  - Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
Ursus II Warszawa  - GLKS Nadarzyn  
LKS Chlebnia  - Świt Warszawa  
Jedność Żabieniec  - Przyszłość Włochy (Warszawa)  
Perła Złotokłos  - Błonianka Błonie  
Korona Góra Kalwaria  - Piast Piastów  

 

 Kolejka 24 - 18-19 kwietnia 

 

 Pauza: Korona Góra Kalwaria.
 
LKS Chlebnia  - Przyszłość Włochy (Warszawa)  
Piast Piastów  - Perła Złotokłos  
Błonianka Błonie  - Jedność Żabieniec  
Świt Warszawa  - Ursus II Warszawa  
GLKS Nadarzyn  - KS Teresin  
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - KS Raszyn  
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - Sarmata Warszawa  
Laura Chylice  - Milan Milanówek  

 

 Kolejka 25 - 26-27 kwietnia 

 

 Pauza: Laura Chylice.
 
Milan Milanówek  - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
Sarmata Warszawa  - Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
KS Raszyn  - GLKS Nadarzyn  
KS Teresin  - Świt Warszawa  
Ursus II Warszawa  - Przyszłość Włochy (Warszawa)  
LKS Chlebnia  - Błonianka Błonie  
Jedność Żabieniec  - Piast Piastów  
Perła Złotokłos  - Korona Góra Kalwaria  

 

 Kolejka 26 - 3-4 maja 

 

 Pauza: Perła Złotokłos.
 
LKS Chlebnia  - Piast Piastów  
Korona Góra Kalwaria  - Jedność Żabieniec  
Błonianka Błonie  - Ursus II Warszawa  
Przyszłość Włochy (Warszawa)  - KS Teresin  
Świt Warszawa  - KS Raszyn  
GLKS Nadarzyn  - Sarmata Warszawa  
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - Milan Milanówek  
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - Laura Chylice  

 

 Kolejka 27 - 10-11 maja 

 

 Pauza: KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna).
 
Laura Chylice  - Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
Milan Milanówek  - GLKS Nadarzyn  
Sarmata Warszawa  - Świt Warszawa  
KS Raszyn  - Przyszłość Włochy (Warszawa)  
KS Teresin  - Błonianka Błonie  
Ursus II Warszawa  - Piast Piastów  
LKS Chlebnia  - Korona Góra Kalwaria  
Jedność Żabieniec  - Perła Złotokłos  

 

 Kolejka 28 - 17-18 maja 

 

 Pauza: Jedność Żabieniec.
 
Perła Złotokłos  - LKS Chlebnia  
Korona Góra Kalwaria  - Ursus II Warszawa  
Piast Piastów  - KS Teresin  
Błonianka Błonie  - KS Raszyn  
Przyszłość Włochy (Warszawa)  - Sarmata Warszawa  
Świt Warszawa  - Milan Milanówek  
GLKS Nadarzyn  - Laura Chylice  
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  

 

 Kolejka 29 - 24-25 maja 

 

 Pauza: Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna).
 
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - GLKS Nadarzyn  
Laura Chylice  - Świt Warszawa  
Milan Milanówek  - Przyszłość Włochy (Warszawa)  
Sarmata Warszawa  - Błonianka Błonie  
KS Raszyn  - Piast Piastów  
KS Teresin  - Korona Góra Kalwaria  
Ursus II Warszawa  - Perła Złotokłos  
LKS Chlebnia  - Jedność Żabieniec  

 

 Kolejka 30 - 31 maja-1 czerwca 

 

 Pauza: LKS Chlebnia.
 
Jedność Żabieniec  - Ursus II Warszawa  
Perła Złotokłos  - KS Teresin  
Korona Góra Kalwaria  - KS Raszyn  
Piast Piastów  - Sarmata Warszawa  
Błonianka Błonie  - Milan Milanówek  
Przyszłość Włochy (Warszawa)  - Laura Chylice  
Świt Warszawa  - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
GLKS Nadarzyn  - Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  

 

 Kolejka 31 - 7-8 czerwca 

 

 Pauza: GLKS Nadarzyn.
 
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - Świt Warszawa  
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - Przyszłość Włochy (Warszawa)  
Laura Chylice  - Błonianka Błonie  
Milan Milanówek  - Piast Piastów  
Sarmata Warszawa  - Korona Góra Kalwaria  
KS Raszyn  - Perła Złotokłos  
KS Teresin  - Jedność Żabieniec  
Ursus II Warszawa  - LKS Chlebnia  

 

 Kolejka 32 - 11 czerwca 

 

 Pauza: Ursus II Warszawa.
 
LKS Chlebnia  - KS Teresin  
Jedność Żabieniec  - KS Raszyn  
Perła Złotokłos  - Sarmata Warszawa  
Korona Góra Kalwaria  - Milan Milanówek  
Piast Piastów  - Laura Chylice  
Błonianka Błonie  - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
Przyszłość Włochy (Warszawa)  - Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
Świt Warszawa  - GLKS Nadarzyn  

 

 Kolejka 33 - 14-15 czerwca 

 

 Pauza: Świt Warszawa.
 
GLKS Nadarzyn  - Przyszłość Włochy (Warszawa)  
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - Błonianka Błonie  
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  - Piast Piastów  
Laura Chylice  - Korona Góra Kalwaria  
Milan Milanówek  - Perła Złotokłos  
Sarmata Warszawa  - Jedność Żabieniec  
KS Raszyn  - LKS Chlebnia  
KS Teresin  - Ursus II Warszawa  

 

 Kolejka 34 - 21-22 czerwca 

 

 Pauza: KS Teresin.
 
Ursus II Warszawa  - KS Raszyn  
LKS Chlebnia  - Sarmata Warszawa  
Jedność Żabieniec  - Milan Milanówek  
Perła Złotokłos  - Laura Chylice  
Korona Góra Kalwaria  - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
Piast Piastów  - Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)  
Błonianka Błonie  - GLKS Nadarzyn  
Przyszłość Włochy (Warszawa)  - Świt Warszawa 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.